doradztwo prawne

Usługa ta polega na wsparciu dla klientów w zakresie porad i rozwiązań problemów prawnych w obszarze biznesowym.

All Seasons IBS S.A. ze względu na posiadane doświadczenie w obszarze międzynarodowego biznesu oraz ukierunkowanie na wpieranie firm wprowadziła usługę doradztwa prawnego w biznesie. Usługa ta ma na celu udzielanie wsparcia i pomocy przedsiębiorcom, w szczególności stawiającym pierwsze kroki w biznesie w zakładaniu firm, dokumentowaniu tych procesów, organizowaniu i przeprowadzaniu transakcji handlowych oraz rozwiązywaniu innych problemów prawnych wynikających z prowadzenia działalności gospodarczej. W przypadku konieczności reprezentacji prawnej lub tworzenia dokumentacji w postępowaniach sadowych współpracujemy ze sprawdzonymi kancelariami prawnymi, które realizują te czynności na bardzo wysokim poziomie jakościowym.
Jesteśmy również aktywni w obszarze przeciwdziałania samowoli urzędniczej i walki przeciwko patologiom w prawie (szczególnie podatkowym). Wieloletnie doświadczenie kadry pracowników oraz wypracowane procedury, a także sprawdzona współpraca z partnerami świadczącymi usługi doradztwa prawnego pozwalają na kompleksową obsługę każdego klienta oraz rozwiązanie wszelkich problemów natury prawnej.

Team
All Seasons IBS S.A.

W zakresie porad prawnych oraz profesjonalnej reprezentacji przed organami i instytucjami prawnymi współpracujemy z następującymi kancelariami prawnymi: